192

В школі у Сан-Франциско вчитимуть історію ЛҐБТ


З початку навчального року учні старших класів дізнаються, як розвивався ЛҐБТ-рух в США та чому Сан-Франциско став столицею ЛҐБТ в своїй країні

В школі у Сан-Франциско вчитимуть історію ЛҐБТ

Викладати предмет буде соціолог Ліндсі Шлакс, яка говорить про новий урок так: “Ми будемо вивчати, як жили ЛҐБТ в минолому, так як живуть сьогодні. Це наша історія і наш досвід, ми маємо знати про це”. Як повідомляє SF Gate, учбовий курс буде включати в себе не тільки історію руху, а й його роль в літературі, кіно та американському суспільстві. Також учням розкажуть, чому саме Сан-Франциско став центром гомосексуального руху в США, та яку роль відіграла громада міста в легалізації одностатевих шлюбів.

Курс сформували ще в 2010 році, проте через нестачу фінансування проект заморозили. “Зараз ми отримали ґрант, тому продовжимо нашу діяльність, - говорить Сандра Фівер, одна з авторок проекта, матір сина-гомосексуала, - і це курс не про секс, він навчає нас тому, що представники ЛҐБТ боролися за мир, за кращий світ”. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти