286

Світлана Заліщук назвала виступ Елтона Джона потужним


Про це вона написала у своїй соцальній мережі Facebook, а заодно поділилась цікавим фото та планами на майбутнє.

Світлана Заліщук назвала виступ Елтона Джона потужним

"Дуже потужний виступ Елтона Джона на Ялтинській конференції про толерантність: "Ми всі йдемо з життя рівними, але живемо в світі, де іншість часто зазнає репресій. Так не має бути", - процитувала Світлана Заліщук Елтона Джона.

Вона відзначила, що Елтон Джон відзначив її та Сергія Лещенка першими політиками, які взяли участь в Марші рівності. І опублікувала фото з Елтоном Джоном, на якому тримає перший випуск адвокаційного журналу PRIDE Україна*.

Світлана нагадала усім, що вже у вівторок відбудеться презентація першого адвокаційного журналу PRIDE Україна, на яке вона йтиме з Богданом Глобою, який є головним редактором видання та виконавчим директормо ВБО "ТОЧКА ОПОРИ". Він також був на конференції під час виступу Елтона Джона: 

"Elton виступив на ялтинській конференції в Києві. Це було сильно і чутливо водночас. Маю надію політики почули його меседж"

Читайте повний виступ Елтона Джона за посилання.

*PRIDE Україна - перший адвокаційний журнал в якому відразу двоє народних обранців висловилися на тему захисту прав ЛҐБТ у Верховні Раді України. Вже зараз можна замовити безкоштовний примірник, заповнивши гугл-форму.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти