342

В Швеції відбудеться Європрайд-2018


Швецію часто називають найбільш дружньою по відношенню до ЛҐБТ країною Європи

В Швеції відбудеться Європрайд-2018

У 2018 році шведські міста Ґетеборг і Стокгольм проведуть у себе Європрайд. Відповідне рішення ухвалила Європейська асоціація організаторів прайд-парадів. Так, у Стокгольмі відбудеться Stockholm Pride і West Pride в Ґетеборзі, пише GSN.

"Я з величезною радістю вітаю Європрайд-2018 в Ґетеборзі. Права ЛҐБТ - це права людини, а людська гідність - інтернаціональна. Разом ми зможемо зробити цей світ кращим", - заявила мер Ґетеборга Аннелі Хульт.

Швецію часто називають найбільш дружньою по відношенню до ЛҐБТ країною Європи.

Відзначимо, що Стокгольм уже проводив Європрайд у 1998 і 2008 роках. Цього року захід проходив у Ризі (Латвія). Зокрема, з 15 по 21 червня в столиці Латвії проходила акція "Европрайд-2015". Її головний захід - хода - зібрало близько 5000 учасників і пройшло без серйозних інцидентів. Більшість учасників були одягнені буденно і нічим не виділялися, крім кольорових шарфів і того, що несли повітряні кульки, райдужні прапори і плакати. На плакатах можна було прочитати написи латиською, англійською та російською мовами - "Давайте жити дружно", "Homophobia free zone" ("Зона, вільна від гомофобії"), "Love is never wrong" ("Любов завжди права").

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти