890

Lush віддасть 425 тисяч доларів на боротьбу за права ЛҐБТ


Компанія продала 100 000 шматків мила з написом #GayIsOK і хоче пожертвувати зароблені гроші на боротьбу з переслідуванням ЛҐБТ-людей

Lush віддасть 425 тисяч доларів на боротьбу за права ЛҐБТ

Косметичний гігант Lush оголосив, що готовивий віддати 425 000 доларів на боротьбу з антиґей-пропагандою в країнах, де переслідують ЛҐБТ. Ці гроші зароблено внаслідок літнього продажу мила з написом #GayisOK. Мило не тілько розійшлося у великій кількості, а й знайшло відгук в соціальних мережах.

Фірма заявляє, що це мило розійшлося по всьому світі, окрім країн, де ЛҐБТ під забороною, таких країн близько 80. Наприклад, Lush не змогли продати мило в Росії, де діє закон про заборону “ґей-пропаганди”.


Компанія планує віддати кошти фондам та організаціям, які борються за права ЛҐБТ-спільноти. Заявки на ґрант приймаються до 31 жовтня, подробиці можна дізнатися тут.

“Ми хочемо отримати заявки від груп з країн, де закони проти ЛҐБТ суворі, а фінансування в дефіциті, - заявив прес-секретар Lush, - Ґрант спрямований на те, щоб допомогти будь-якій групі, яка намагається навести фокус суспільства, уряду та урядовців на цю тему".

Виконавчий директор і співзасновник компанії Андре Бенкс говорить про те, що “ми знову і знову бачимо, що активісти роблять величезну роботу, щоб змінити закони і створити абсолютну рівність”.

Рекламна кампанія стала однією з найуспішніших за останній час. Люди не тільки купляли це мило, а й викладали в соціальні мережі свої фото з ним з хештегом #GayIsOK.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти