405

Фільм про ґеїв переміг на Венеціанському кінофестивалі


На 72-ому Венеціанському кінофестивалі латиноамериканський режисер Лоренцо Вігас отримав “Золотого Льва” за стрічку “Здалеку”, в якій розповідається історія взаємин між двома чоловіками

Фільм про ґеїв переміг на Венеціанському кінофестивалі

Драма "Здалеку", знята в Каракасі, розповідає про 50-річного Армандо, який зустрів 17-річного злочинця Ельдера. Ця зустріч перегортає їхні життя з ніг на голову. Фільм передає не тільки напруження між чоловіками, а й кризу, яка панує в Венесуелі.

Зйомки стрічки велися в 2014 році й іноді їх доводилося призупиняти через високий рівень небезпеки для знімальної групи. Настрій тривожності чудово показаний в фільмі.

 

“Я хочу присвятити цю нагороду моїй дивовижній країні, Венесуелі. Я знаю, у нас є багато проблем, але якщо ми говоримо про них, то ми їх подолаємо”, - заявив Лоренцо Вігас під час отримання нагороди.

Венесуельський фільм вперше був представлений на найстарішому кінофестивалі світу, і одразу здобув перемогу. Проте це не перший фільм на ЛҐБТ-тематику, який переміг на Венеціанському кінофестивалі. Рівно десять років тому фільм Енга Лі “Горбата гора” вже отримував головну нагороду фестивалю.

 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти