212

Прем'єр-міністром Австралії став прихильник шлюбної рівноправності


Експерти та спостерігачі говорять, що шанси на легалізацію одностатевих шлюбів в Австралії істотно виросли.

Прем'єр-міністром Австралії став прихильник шлюбної рівноправності

Новим прем'єр-міністром Австралії став 60-річний мультимільйонер, колишній банкір і підприємець Малкольм Тернбулл. Його обрали в ході закритого внутрішньопартійного голосування, на посаді він змінив Тоні Еббота. Відзначимо, що найближчим часом Тернбулл прийме присягу на новій посаді.

Варто додати, що Тернбулл є новим лідером Ліберальної партії і обіцяє депутатам дозволити "голосувати по совісті" в питанні про шлюбну рівноправність. До цього голосування проходили на основі партійного чи коаліційного рішення.

Експерти та спостерігачі говорять, що шанси на легалізацію одностатевих шлюбів в Австралії істотно виросли. Приміром, позиція екс-прем'єра Тоні Еббота залишалася практично єдиною перешкодою на шляху до шлюбноі рівноправності. Як показують результати останніх опитувань, за легалізацію одностатевих шлюбів висловлюються близько 70% громадян, 88% - людей до 25 років і 55% - старше 55 років.

Еббот протягом довгого часу виступав проти вільного голосування з даного питання. Він давав згоду лише на загальний референдум, який планував організувати після наступних виборів, через що переспектива легалізації одностатевих шлюбів відсувалася, як мінімум, до 2017 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти