189

У Кремлі спростовують повідомлення Елтона Джона про дзвінок Путіна


Президент Росії Володимир Путін не дзвонив британському співакові Елтону Джону, заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, пише BBC.

У Кремлі спростовують повідомлення Елтона Джона про дзвінок Путіна

Раніше в понеділок у "ІнстаграмІ" співака з'явилося портретне фото Путіна з підписом: "Спасибі президенту Путіну за те, що подзвонив мені сьогодні. Я з нетерпінням чекаю можливості обговорити з ним права ЛГБТ при особистій зустрічі".

"Це не відповідає дійсності. Ніякої розмови не було", - заявив Пєсков журналістам у вівторок.

Пєсков висловив сумнів, що обліковий запис, на якому з'явилося повідомлення, дійсно належить співаку. Акаунт у "Інстаграмі" позначений як верифікований. Представники артиста також підтвердили, що російський президент телефонував йому.

A photo posted by Elton John (@eltonjohn) on

Раніше Елтон Джон заявив, що хотів би зустрітися з Путіним, щоб обговорити права геїв у Росії.

"Я хотів би зустрітися з Путіним, - сказав Елтон Джон в інтерв'ю дипломатичному кореспонденту BBC Бріджет Кендалл. - Це, напевно, утопічна ідея... Він може розсміятися за моєю спиною, коли закриє за мною двері і назве мене повним ідіотом, але принаймні я буду знати, що у мене вистачило совісті спробувати".

Пєсков у вівторок заявив, що пропозиції зустрітися зі співаком Путін не отримував, але "завжди був і залишається відкритим до дискусії з будь-яких питань".

Нагадаємо, що Елтон Джон обговорив з Порошенком права ЛҐБТ в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти