196

В Петербурзі вимагають заборонити ЛҐБТ-фестиваль


Міжнародний ЛҐБТ-фестиваль “Квірфест” знову під загрозою

В Петербурзі вимагають заборонити ЛҐБТ-фестиваль

Сумно відомий депутат Віталій Мілонов виступив з вимогою заборонити щорічний ЛҐБТ-фестиваль “Квірфест”, тому що вважає, що “більшості жителів Петербурга такий фестиваль не потрібен”.

“Навіщо бавитися зі спорами сибірської виразки? Вони повинні стояти запечатаними. У першу чергу, в небезпеці підлітки. Вони можуть повестися на вмовляння цих вовків, які будуть переконувати їх, наскільки приємно і по-європейськи талановито відмовитися від честі, від сімейних традиційних цінностей, і стати цією мерзотною істотою”, - вважає депутат. Він звернувся до адміністрації міста з вимогою заборонити фестиваль.

Організатори “Квірфеста” назвали слова Мілонова провокацією, а також повідомили, що посилювати охорону не планують: “Питання безпеки стоять у нас на першому місці. Незалежно від того, говорить щось Мілонов чи ні, він робить це щороку. Незважаючи на це, фестиваль проходить”, - пояснила “Русской службе новостей” організатор фестивалю “Квірфест” Ніка Юр'єва.

У Віталія Мілонова є така традиція: щороку намагатися зірвати “Квірфест”. Минулого року він разом із православними активістами поливав учасників фестивалю зеленкою, а в 2013 році був вчасно зупинений охороню і не потрапив на фестиваль.

Міжнародний фестиваль «Квірфест» відбудеться в Петербурзі з 17 по 27 вересня. З 2009 року для його учасників організовують вистави, лекції та концерти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти