320

Халпахчі просить Авакова забезпечити безпеку на показах ЛҐБТ-фільмів у рамках "Сонячного зайчика"


В рамках Київського міжнародного фестивалю «Молодість», який пройде з 24 жовтня по 1 листопада в Києві, відбудеться показ стрічок ЛҐБТ-тематики «Сонячний зайчик»

Халпахчі просить Авакова забезпечити безпеку на показах ЛҐБТ-фільмів у рамках "Сонячного зайчика"

Після минулорічних подій організатори фестивалю планували відмовитися від цього конкурсу, але в підсумку прийшли до висновку, що показ таких фільмів актуальний, повідомляє Обозреватель.

"Багато молодих людей, які розуміють, якої орієнтації вони, кінчають життя самогубством. Тобто, людям цієї орієнтації не так просто інтегруватися в сучасний світ. Про це і є мова нашої програми. Вона проходить під гаслом толерантності до людей іншої віри, іншої сексуальної орієнтації та інших політичних уподобань", - коментує генеральний директор КМКФ "Молодість" Андрій Халпахчі.

Відкриє нинішній показ фільмів ЛҐБТ-тематики класична стрічка німецького режисера Хайнера Карова "Coming out" (1989), яку на фестивалі "Молодість" особисто представить виконавець головної ролі Маттііс Фрайхоф, який також є членом головного журі фестивалю.

І хоча столична влада інформує про урочисте відкриття відремонтованого "Жовтня" і його готовність приймати там кінофестиваль, цього року фільми програми будуть показані в кінотеатрі "Київ".

"Там вже працює охорона, яку ми завжди наймали. Ми будемо її безумовно збільшувати. Особливо, що стосується програми "Сонячний зайчик". Ми плануємо звернутися і до нашого міністра, до Авакова, попросимо його допомогти нам у цьому. Про засоби безпеки сьогодні, коли наш "чудовий сусід" влаштовує терористичні акти, треба думати, безумовно. Кінофестиваль - велика культурна подія, і воно має відбутися за всіма правилами", - підкреслив Халпахчі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти