295

Філарет застеріг владу від внесення поправок у Конституцію про одностатеві стосунки


"Ми не хотіли б і просимо, щоб і уряд, і ВР дуже обережно поставилися до цих поправок, щоб не викликало це у нашому суспільстві такого обурення, тому що ми, як церква, не можемо виступати проти заповідей Божих", - заявив Філарет

Філарет застеріг владу від внесення поправок у Конституцію про одностатеві стосунки

Предстоятель УПЦ (КП) Філарет застеріг владу від внесення поправок у Конституцію про одностатеві стосунки. Про це він заявив у ході зустрічі членів Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій з прем'єр-міністром України, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Зараз піднімається питання про права людини, а під цим підтекстом захисту прав людини, хочуть до Конституції внести такі поправки, які будуть порушувати релігійні принципи. Не тільки християнські принципи, а взагалі релігійні моральні принципи. Це маємо на увазі одностатеві відносини. Тому, ми не хотіли б і просимо, щоб і уряд, і ВР дуже обережно поставилися до цих поправок, щоб не викликало це у нашому суспільстві такого обурення, тому що ми, як церква, не можемо виступати проти заповідей Божих", - заявив Філарет.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти