240

Яценюк запевнив Філарета, що жодних змін у Конституції, які підривали би основи моралі, не буде


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запевнив представників церков та релігійних організацій, що жодних змін у Конституції, які підривали би основи моралі, не буде.

Яценюк запевнив Філарета, що жодних змін у Конституції, які підривали би основи моралі, не буде

Про це він сказав у середу на зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, повідомляє Укрінформ.

«Змін у Конституції, які б підривали основи моралі, не буде», - наголосив Прем'єр-міністр. Він зауважив, що наразі зміни до Конституції стосуються лише децентралізації та проведення судової реформи.

У свою чергу патріарх Філарет попросив особисто Яценюка та представників Верховної Ради дуже виважено підійти до питання змін до Конституції в контексті одностатевих стосунків.

«Просимо уряд і Верховну Раду дуже обережно поставитись до поправок в Конституції, які будуть порушувати релігійні принципи моралі - це стосується одностатевих стосунків. Просимо мати на увазі нашу позицію при обговоренні цих поправок у ВР», - сказав Філарет.

Після його виступу Яценюк запевнив, що Верховна Рада не має наміру розглядати такі поправки до Конституції, бо їх немає.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти