279

Російський актор продовжує закликати до насильства щодо ЛҐБТ


Сам актор заявив, що його слова не містили призову до насильства щодо ґеїв, а просто висловлювали "особисту думку".

Російський актор продовжує закликати до насильства щодо ЛҐБТ

Російський актор Іван Охлобистін, який відомий своїми гомофобними висловлюваннями, назвав захист прав ЛҐБТ - "нісенітницею". І додав, що займатися питанням прав людини для ЛҐБТ - те ж саме, що "проголошеня державним пріоритетом чистоти у вбиральнях".

"Я людина віруюча, а в Біблії ясно написано про Содом і Гоморру. Інших варіантів немає ..." - відповів Охлобистін на запитання кореспондента "ВокругТВ" про його бажання "спалити в вогнищах інквізиції нещасних гомосексуалістів".

Відзначимо, що ЛҐБТ-активісти багато років безуспішно намагаються залучити Охлобистіна до відповідальності за мову ворожнечі по відношенню до гомосексуалів. Найбільший скандал викликала фраза Охлобистіна "Я б їх (ґеїв) всіх живцем у грубку запхав ...", яка прозвучала в грудні 2013 року. У січні 2014 ґей-активісти розгорнули широку громадську кампанію проти Охлобистіна, підсумком якої стало звільнення актора з посади креативного директора "Евросети".

У березні 2013 Тушинський суд Москви відмовив у задоволенні позову про захист честі та гідності одного з ЛҐБТ-активістів до Івана Охлобистіна. Сам актор заявив, що його слова не містили призову до насильства щодо ґеїв, а просто висловлювали "особисту думку".

Нагадаємо, раніше Охлобистін просив президента Росії Володимира Путіна повернути статтю про заборону ґеїв.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти