438

Російський пропагандист відхрещується від звинувачень у гомофобії


Він стверджує, що ніколи не закликав вирізати серця ґеїв, а пропонував Росії перейти на систему донорства крові, прийняту в США і Європі.

Російський пропагандист відхрещується від звинувачень у гомофобії

Російський пропагандист Дмитро Кисельов, відомий гомофобною риторикою, заявив, що гомофобом його зробили "інтернет-хейтери" на "обмеженому майданчику брудної зони інтернету".

Зокрема, він стверджує, що ніколи не закликав вирізати серця ґеїв, а пропонував Росії перейти на систему донорства крові, прийняту в США і Європі.

"Гомофобом уславився після того, як запропонував Росії перейти на систему донорства крові, прийняту в ЄС і США. Там чинним ґеям донорство крові заборонено. У Росії таких обмежень немає. Вирізати серця з ґеїв я ніколи не закликав", - заявив Кисельов в інтерв'ю "Известиям".

У той же час, наголошується, що в ефірі телеканалу "Росія 1" він заявив наступне:

"Я вважаю, що штрафувати ґеїв за пропаганду гомосексуалізму серед підлітків - мало. Їм потрібно заборонити донорство крові, сперми, а їхні серця, у разі автомобільної катастрофи, заривати в землю або спалювати як непридатні для продовження життя".

У 2013 році, після чергового витка в дискусії навколо цієї заяви Кисельова, він став лауреатом премії "Золота клізма" за "гомофобну лють".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти