241

В Києві презентували перший адвокаційний журнал про ЛҐБТ-спільноту


Мета журналу - це відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями та розмаїттям аби кожен та кожна почували себе щасливими

В Києві презентували перший адвокаційний журнал про ЛҐБТ-спільноту

15 вересня у вільному просторі Freud House відбулася презентація першого в Україні адвокаційного журналу про ЛҐБТ-спільноту українською мовою "Pride Україна", який підготувала та зробила ВБО "Точка опори".

Зазначимо, що мета журналу - це відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями та розмаїттям аби кожен та кожна почували себе щасливими. Зокрема, у першому номері видання можна прочитати про те, як нова українська поліція стоятиме на захисті прав людини, історію пошуку Бога від Володимира Бєглова, а також побачити інфографіку та матеріал про реалізацію права на сім'ю в Україні та іншу корисну інформацію.

Наклад видання складає 5 тисяч екземплярів. Варто зазначити, що тим, хто хоче отримати примірник журналу "Pride Україна" потрібно заповнити гугл-форму.

Під час презентації журналу також відбулась дискусія на тему "Чи думають про права людини під час війни". Більш детально про дискусію можна прочитати у нашому матеріалі.  

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти