275

Депутати Рівненської міської ради проголосували проти змін до Конституції, які можуть привести до легалізації одностатевих шлюбів


Депутати Рівненської міської ради переважною більшістю голосів підтримали звернення до Президента, Верховної Ради і Кабміну, ініційоване їхнім колегою Анатолієм Чугуєвцем.

Депутати Рівненської міської ради проголосували проти змін до Конституції, які можуть привести до легалізації одностатевих шлюбів

У зверненні депутати просять не змінювати у Конституції України норму, яка встановлює поняття шлюбу як союзу між чоловіком та жінкою на поняття "союзу двох осіб", що формально означатиме узаконення одностатевих шлюбів. Про це повідомляє видання Вголос.

"Напевно, такою є вимога Євросоюзу, - припустив міський голова Рівного Володимир Хомко. - Але особисто я також проти такої зміни понять. Усе життя я прожив із дружиною і не маю бажання змінювати погляди чи орієнтацію. Але загалом, якщо вірити статистиці, то представники сексуальних меншин становлять 6% від усіх громадян. Тому, враховуючи скільки депутатів у цій сесійній залі, серед них теж можуть бути такі. Просто вони це вдало приховують".

Варто зауважити, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом чи інші міжнародні документи не ставлять перед Україною вимогу легалізувати одностатеві щлюби. Є лише одне рішення Європейського суду з прав людини, яке каже про те, що держава повинна дати одностатевим парам можливість урегулювати свої стосунки. Тут мається на увазі партнерство, цивільний шлюб, договір про співжиття тощо.

"Враховуючи, що депутатський корпус Рівнеради налічує 54 обранців, нескладно підрахувати, що 6% від цієї кількості дорівнює трьом депутатам", - заявив Володимир Хомко.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти