318

Франція починає продаж комплектів для самостійного тестування на ВІЛ


Тестування показує результат вже за 15 хвилин

Франція починає продаж комплектів для самостійного тестування на ВІЛ

Комплекти для самотестування на ВІЛ, які показують результат вже за 15 хвилин, вперше стали доступними у Франції. Як повідомляє Pink News. аптеки по всій країні стали продавати перші затверджені комплекти для самотестування після запуску подібного продукту в Великобританії. Набори дозволяють зібрати свій власний зразок крові, провести тест та дізнатися результат без відвідування лікаря.

Франція лише третя країна, яка дозволила проводити самотестування. Першими двома є США та Великобританія. Щодо Великобританії, то там довелося спеціально змінити закони країни для того, щоб люди могли самостійно протестувати себе на ВІЛ.

Доктор Крістіан Шидіак, який керує відділом інфекційних та тропічних хвороб в лікарні Круа-Рус, в місті Ліон, вітає новий тест, проте хвилюється, що деякі люди можуть дізнатися про свій ВІЛ-позитивний статус, проте будуть боятися звернутися до лікарів.

Дебора Голд, експерт з Британії, раніше заявила: “Більше 40% людей, що живуть з ВІЛ, діагностуються пізно, а це означає, що живуть з ВІЛ вони, в середньому, чотири роки. Ті, хто не звернувся вчасно за допомогою мають в 11 разів більше шансів померти протягом першого року після встановлення діагнозу. Для вирішення цієї проблеми маємо постійно створювати нові можливості для самотестування”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти