487

Російський священик зробив камін-аут


В інтерв'ю він ще раз підтвердив, що він ґей, і заявив, що церква повинна змінити своє ставлення до гомосексуальності.

Російський священик зробив камін-аут

Викладач Нового Заповіту та іноземних мов Самарської православної духовної семінарії Артем Вечелковскій публічно заявив про свою гомосексуальну орієнтацію. Вперше про це він заявив, відповідаючи на запитання в сервісі ask.fm.

"Яка у тебе орієнтація?" - запитав анонім у Вечелковского. "Гомосексуальна", - відповів він. Також у нього уточнили, чи вперше він публічно зізнався про свої сексуальні смаки, на що вже колишній викладач семінарії не зміг точно відповісти. "Церковну кар'єру я закінчив, і тепер з церквою я як би не пов'язаний, хоча залишаюся священиком і не заборонений у священнослужінні", - заявив Артем Вечелковскій, пишуть "Подробности".

В інтерв'ю він ще раз підтвердив, що він гей, і заявив, що церква повинна змінити своє ставлення до гомосексуальності. Особливо в контексті того, що гомосексуалів вистачає на керівних посадах в РПЦ Самарської області.

"Мене б це мало цікавило - це їхнє право, якби не їхні особисті стосунки з деякими колегами і підлеглими, які випирають назовні", - сказав священик.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти