90

Елтон Джон: я все ще хочу поговорити з Путіним


Британський співак Елтон Джон заявив, що як і раніше хоче зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним - навіть після розіграшу російських пранкерів

Елтон Джон: я все ще хочу поговорити з Путіним

"Розіграші - це кумедно. Гомофобія, втім, не буває кумедною. Я люблю Росію, і моя пропозиція поговорити з президентом Путіним про права ЛГБТ залишається в силі", - написав він в Instagram.

"Якщо ця злощасна подія допомогла звернути увагу на життєво важливу проблему, то я радий опинитися жертвою розіграшу", - додав співак.

14 вересня, Елтон Джон заявив, що Володимир Путін подзвонив йому. У своєму блозі співак подякував президенту за розмову і висловив надію щодо особистої зустрічі, на якій він хотів би обговорити права гомосексуалів в Росії.

У вівторок речник російського президента Дмитро Пєсков спростував факт такої бесіди, зазначивши при цьому, що Володимир Путін готовий поговорити зі співаком.

Повний запис 11-хвилинної розмови за день до цього оприлюднили на сайті пранкерів у YouTube.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти