332

ЛҐБТ Куби сподіваються на допомогу Папи Римського


ЛҐБТ-спільнота Куби сподівається, що візит до їхньої країни Папи Римського Франциска допоможе їм в боротьбі з гомофобією в церкві

ЛҐБТ Куби сподіваються на допомогу Папи Римського

За повідомленням Reuters, в той час, як протестанська церква на острові вітає дозвіл одностатевих шлюбів, ЛҐБТ-католики страждають від утисків та забобонів. Кубинські активісти сподіваються, що Франциск, який неодноразово заявляв про своє відношення до ЛҐБТ, допоможе церкві змінити своє ставлення до одностатевих стосунків.

Журналіст та ЛҐБТ-активіст Франсіско Родрігес каже: “Папа Франциск тут, на Кубі, може вплинути на становище ЛҐБТ. Він може багато зробити, тому що він набагато прогресивніший по відношенню до ЛҐБТ, ніж більшість священослужителів”.

19 вересня Франциск прибуде на Кубу з візитом. Більшість католицьких церков на острові не готові навіть обговорювати права ЛҐБТ. Активісти хочуть почати дискусію про сприйняття сексуального розмаїття в позитивному ключі, адже діалог з протестанською церквою виявився успішним, і там можна обвінчатися будь-якій парі, незалежно від статі партнерів.  

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти