229

Кінотеатр "Жовтень" відкриють 18 жовтня


Оновлений кінотеатр "Жовтень" відкриється після реконструкції 18 жовтня, у перший день роботи кінотеатру вхід для всіх відвідувачів буде безкоштовним.

Кінотеатр "Жовтень" відкриють 18 жовтня

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки ходу реконструкції будівлі «Жовтня» у Подільському районі Києва, повідомляє УНІАН.

“Ми зараз перебуваємо у кінотеатрі “Жовтень”. Всі знають про трагедію, яка сталася минулого року, коли наш історичний кінотеатр згорів внаслідок підпалу. Зараз тут триває відбудова. Хоча це, по суті, буде оновлений майже на 100% кінотеатр, який відповідатиме всім нормам сучасного кінотеатру. Ззовні приміщення буде таким, як його багато років знають кияни, але всі внутрішні приміщення, усе обладнання будуть нові. Це буде один з найкращих комунальних кінотеатрів Києва”, - зазначив Кличко.

Нагадаємо, що під час поазу ЛҐБТ-фільму "Літні ночі" з програми "Сонячний зайчик", праворадикально налаштовані молодики підпалили зал "Гегемон" кінотеатру "Жовтень". Тоді Ігор Мосійчук, якого вчора затримала Генеральна прокуратура Україна за звинуваченням у взятті хабара, назвав підпалювачів "Жовтня" в’язнями сумління.

Цьогоріч програма "Сонячний зайчик" пройде в кінотеатрі "Київ", про це раніше заявив Андрій Халпахчі, який довгі роки є директором і ідейним натхненником Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. На прес-конференції з нагоди проведення ювілейного 45-го КМКФ "Молодість" він сказав:

"Конкурсна програма "Сонячний зайчик" буде проходити в кінотеатрі "Київ", бо там більше можливостей, що стосується охорони та підтримки порядку. Що стосується кінотеатру "Жовтень", Пані Горделадзе просила мене складати програму фільмів для кінотеатру, тому цей кінотеатер, як завжди буде майданчиком для кінофестивалю "Молодість".

Кінофестиваль "Молодість"  триватиме з 24 жовтня по 1 листопада 2015 року.

Підготував Левчук Тимур.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти