222

Обама запропонував на пост міністра у справах армії відкритого ґея


Президент США Барак Обама висунув на пост міністра у справах армії відкритого ґея Еріка Феннінга (Eric Fanning), останнім часом обіймав керівні пости в Пентагоні.

Обама запропонував на пост міністра у справах армії відкритого ґея

Колишній журналіст каналу CBS News Феннінг останнім часом був начальником штабу в Міністерстві оборони США, очолюваному Ештоном Картером (Ashton Carter). До цього він працював заступником міністра ВВС.

За словами Обами, 47-річний Феннінг володіє багаторічним перевіреним досвідом і винятковими лідерськими якостями та вважається «висхідною зіркоб». Його називають одним із найбільш кваліфікованих фахівців, повідомляє The Wall Street Journal.

«Я вдячний йому за його прихильність нашим військовослужбовцям чоловікам і жінкам, і я впевнений, що він буде відмінно керувати солдатами Америки», - сказав президент США.

Якщо Сенат схвалить кандидатуру Феннінга, він змінить на посту міністра Джона Макхью (John McHugh), у минулому - конгресмена від Республіканської партії, раніше цього року оголосив про свою відставку.

«Думка військових з питання про геїв радикально змінилося в порівнянні з політикою« не питай, не говори », яку почав проводити в 1993 році колишній президент Білл Клінтон», - зазначає видання.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти