609

В Києві відкриється виставка фото про ЛҐБТ та їх близьких


26 вересня в America House Kyiv відбудеться офіційне відкриття фотовиставки “Наші рідні”, автори якої зібрали історії стосунків ЛҐБТ та їх близьких родичів

В Києві відкриється виставка фото про ЛҐБТ та їх близьких

У співпраці з організацією “ТЕРГО” та ВБО “Точка опори” автори проекту Анастасія Живкова та Олексій Салманов створили фотовиставку, яка зачіпає надважливу тему: стосунки ЛҐБТ з рідними.

Анастасія Живкова говорить про проект так: “Наші рідні” - це низка особистих історій родичів ЛҐБТ-людей, за яким стоїть мрія підтопити кригу мовчання й удавання гетеронормативності. Цей проект є поглядом на родинну буденність поза клозетом та спальнею. “Наші рідні” - це історії відважних матерів та ніжних дітей. Вони розповідають про розпач та солідарність. Про сльози нерозуміння та обійми примирення. Про сердиті записки та зворушливі смски. Про одяг від брата до брата. Про смак домашньої їжі. Про розмови на заспаних кухнях. Про спорідненість за кров’ю та духом. Про голос генів та волю вибору. Про мрії за веселкове майбутнє",

На виставці представлені фото сімей, які не побоялися розповісти свої історії. Фотовиставка працює з 22 вересня, а вже 26 вересня, в суботу, відбудеться її офіційне відкриття. Побачити фото можна в America House Kyiv до 9 жовтня.

ТЕРГО – це батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти