277

У Франції ще 15% людей стали більш толерантними до легалізації одностатевих шлюбів


Прийнятий закон надає одностатевим парам можливість одружитися та повні права з усиновлення.

У Франції ще 15% людей стали більш толерантними до легалізації одностатевих шлюбів

 У Франції провели нове опитування, яке показало, що 56% французів проти одностатевих шлюбів. Відзначимо, що два роки тому президент Франції Франсуа Олланд обіцяв легалізацію одностатевих шлюбів і саме тоді був прийнятий відповідний закон.

Тим не менш, за даними опитування Французського інституту громадської думки - більшість фрацузів кажуть, що вони як і раніше не згодні з новими законами. Зокрема, 22% хочуть "прямого скасування закону"; 32% кажуть, що вони підримують шлюб для одностатевих пар, але у вигляді "цивільних союзів".

Опитування було вперше опублікований у французськом тижневику Valeurs Actuelles («Сучасні цінності»).

Італійський журнал Темпи ("Таймс") зазначає, що спостерігається поліпшення ситуації. Так, у ході обговорення закону [в 2013 році], цей відсоток склав 37%, що на 15% більше, ніж зараз.

Нагадаємо, що прийнятий закон надає одностатевим парам можливість одружитися, повні права з усиновлення, а також для дітей, зачатих за допомогою сурогатної матері або шляхом штучного запліднення.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти