389

В Перу вийде перша дитяча книга про ЛҐБТ-батьків


Книжка під назвою “Камілла має дві мами” вийде наприкінці місяця

В Перу вийде перша дитяча книга про ЛҐБТ-батьків

Авторка видання, активістка Вероніка Феррарі каже, що її книга “прагне зробити видимими всі сім’ї матерів-лесбійок та ґеїв-батьків, що живуть в Перу”. “Камілла має дві мами” оповідає історію про 9-річну дівчинку, яка живе з двома своїми мамами та проливає світло на відсутність захисту та визнання ЛҐБТ-батьків в Перу. Головна героїня постійно стає об’єктом чуток і насмішок через її родину. Проте авторка зазначає, що в історії щасливий кінець, матері пояснюють Каміллі, що “любов пов’язує їхню родину”.

Вероніка Феррарі розуміє, що її книга викликає великий потік негативу, проте сподівається, що вона зможе привернути увагу до становища ЛҐБТ в Перу: “Половина людей, які купуватимуть книжку - це ЛҐБТ-родини. Друга половина, яка буде купувати книжку - це консервативні люди, які хочуть її спалити”.

Одностатеві стосунки не визнані в Перу офіційно, і для Феррарі важливо донести свою думку до читачів: “Ми хочемо сказати ЛҐБТ-батькам, що вони не самотні, і що вони мають жити з гідністю та протистояти ненависті з любов’ю та мужністю, і, таким чином, допомогати в боротьбі з дискримінацією”.
 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти