296

Роскомнадзор вимагає заблокувати спільноти підтримки ЛҐБТ-підлітків у "ВКонтакте"


В соціальній межері "Вконтакте" повідомили, що вони наразі вивчають отриману інформацію.

Роскомнадзор вимагає заблокувати спільноти підтримки ЛҐБТ-підлітків у "ВКонтакте"

 Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених сайтів п`ять спільнот "ВКонтакте", у тому числі групу "Діти 404", які нібито "пропагують нетрадиційні сексуальні відносини серед підлітків", повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, назви груп та їхній контент "в явному вигляді орієнтовані на цільову групу" діти/підлітки ". Прес-секретар Роскомнагляду Вадим Ампелонскій заявив, що в мова йде в тому числі про групу "Діти 404". Назви решти груп він відмовився уточнювати, "щоб не привертати до них зайвої уваги".

Як повідомляється на сайті Роскомнагляду, у відомство "надійшло вступивше в силу рішення Центрального районного суду м. Барнаул відносно п'яти спільнот соціальної мережі" ВКонтакте". Суд визнав інформацію, що міститься на сторінках зазначених спільнот, пропагандою нетрадиційних сексуальних відносин серед підлітків ..." .

"У групах публікувалися оголошення про знайомства з підлітками з метою нетрадиційних сексуальних відносин, відверті зображення нетрадиційних сексуальних відносин між підлітками і дорослими і т.д. Інформація повинна бути вилучена з соціальної мережі протягом трьох днів", - йдеться в повідомленні.

В соціальній межері "Вконтакте" повідомили, що вони наразі вивчають отриману інформацію.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти