273

У Флориді відкриють ігровий майданчик для ЛҐБТ-сімей


Перший в своєму роді ігровий майданчик розроблено спеціально для створення безпечного простору для ЛҐБТ-батьків та дітей

У Флориді відкриють ігровий майданчик для ЛҐБТ-сімей

Дитячий майданчик побудовано на території Pride Center - ком’юніті, яке забезпечує соціальні послуги, включаючи консультування, менторство, групову терапію та тестування на ВІЛ. Опитування місцевих ЛҐБТ-батьків показало, що дуже складно виховувати дітей в існуючих умовах. Саме тому було вирішено створити спеціальний дитячий майданчик, де діти та їхні батьки можуть почуватися вільно.

“Оскільки після дозволу одностатевих шлюбів в усіх штатах, кількість пар, які хочуть всиновити дитину, зросла, ми зрозуміли, що потрібно створювати зручний для ЛҐБТ-дітей простір. І дитячий майданчик є ідеальним місцем для того, щоб почати створювати подібний простір”, - сказав Роберт Бу, генеральний директор Pride Center.

Для того, щоб майданчик був максимально зручним, його автори дослухалися до думок дітей, які будуть там гратися: “Цей майданчик - це дещо більше, ніж фізичний простір. Це місце для творчості та свободи”, - зауважує Роберт Бу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти