375

Група "Діти 404" оскаржить блокування Роскомнагляду


Представники групи вважають, що Роскомнагляд зловживає своїм правом блокувати сайти.

Група "Діти 404" оскаржить блокування Роскомнагляду

 Представники групи "Вконтакте" "Діти 404. ЛҐБТ-підлітки" будуть оскаржувати через суд рішення Роскомнагляду про внесення спільноти до реєстру забороненої інформації, повідомляється на сторінці групи в соціальній мережі. 

"Роскомнагляд зловживає своїм правом блокувати сайти. Це популістське рішення буде оскаржено і, сподіваюся, скасовано", - пояснив адвокат спільноти Дмитро Бартенєв.

За словами адвоката, висновок Центрального районного суду Барнаула, яке лежить в основі блокування, вже піддали критиці російські психологи. Бартенєв підкреслив, що Роскомнагляд взагалі не мав права вносити групу "Діти 404" в чорний список за рішенням суду Барнаула, так як аналогічна справа розглядається в даний час в суді Санкт-Петербурга. Згідно із законодавством, дві судові інстанції не можуть займатися однією самою суперечкою.

Нагадаємо, вчора Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених сайтів п`ять спільнот "ВКонтакте", які стосуються ЛҐБТ-тематики.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти