292

Леді Гага присвятила відео проблемі сексуального насильства


За 5 днів кліп подивилися більше восьми мільйонів чоловік.

Леді Гага присвятила відео проблемі сексуального насильства

Популярна американська співачка Леді Гага представила відео на композицію "Til It Happens To You", написану спеціально для документальної стрічки "Мисливські землі", в якій розповідається про проблему зґвалтувань в американських коледжах. Картина буде показана на телеканалі CNN, пише  Huffingtonpost.Com.

"Якщо ми нічого не зробимо, до кінця року кожна п'ята студентка піддасться сексуальному насильству", - цим застереженням завершується відеоролик, одним з героїв якого став трансґендерний підліток. Автори кліпу постаралися не оминути увагою питання "коригувальних зґвалтувань" гомосексуалів і трансґендерів з метою "вилікувати" їх від "гомосексуалізму".

Відзначимо, що кліп зняла Кетрін Хардвік, режисер першої частини "Сутінків". До тексту композиції доклала руку сама Леді Гага, співавтором якої стала володарка "Золотого глобуса" Дайан Уоррен.

Варто додати, що за 5 днів кліп подивилися більше восьми мільйонів чоловік.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти