280

У Росії церква взяла під захист гомофоба, який назвав колег, що взяли участь у ґей-параді, "мерзотою"


Звільнений із західної компанії гомофоб намагається повернутися на своє колишнє місце роботи, оскільки до цих пір не зміг знайти нову роботу. Він просить допомоги у РПЦ та прокуратури.

У Росії церква взяла під захист гомофоба, який назвав колег, що взяли участь у ґей-параді, "мерзотою"

Російська православна церква взяла під свій захист жителя Ростовської області Костянтина О., який був звільненийпісля того, як він назвав своїх колег і керівника, які брали участь у ґей-параді в Міннесоті, "мерзотою". 

У РПЦ назвали гомофоба представником "здорових сил суспільства, які надають мирну і законну протидію людям, що намагаються змусити нас жити всупереч істинним, незмінним уявленням про добро і зло". Про це йдеться в листі, направленому від імені РПЦ в Роструд.

Заступник голови відділу Московського патріархату із взаємин Церкви і суспільства протоієрея Всеволода Чапліна священик Роман Богдасаров взагалі заявив, що коментар "мерзота" по відношенню до гомосексуалів "не можна навіть назвати лайкою".

Як повідомляє видання "Известия", звільнений із західної компанії гомофоб намагається повернутися на своє колишнє місце роботи, оскільки до сих пір не зміг знайти нову роботу. Він просить допомоги у РПЦ та прокуратури.

У середині серпня 2015 повідомлялося, що влада має намір закликати до відповідальності російське представництво компанії "Cargill", яку ЗМІ звинуватили в звільненні співробітника, який написав слово "мерзота" на офіційному сайті "Cargill" під новиною, в якій говорилося про участь його американських товаришів по службі і президента компанії "Cargill" в ґей-параді в Міннесоті.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти