254

У Єгипті заарештували 11 ґеїв в рамках "кампанії по боротьбі з аморальністю"


Чоловіків підозрюють у занятті проституцією.

У Єгипті заарештували 11 ґеїв в рамках "кампанії по боротьбі з аморальністю"

11 чоловіків були заарештовані в Гізі (Єгипет) в рамках "кампанії по боротьбі з аморальністю", яка відбувається в країні напередодні ісламського свята Курбан-байрам, пише GSN.

Державна газета Al-Ahram повідомляє, що 11 гомосексуалів були заарештовані поліцією в двох квартирах в районі Агуза. У квартирах також були виявлені секс-іграшки і жіночий одяг. Чоловіків підозрюють у занятті проституцією. Вони шукали клієнтів в соцмережах, година послуг коштувала 1 500 єгипетських фунтів (це $ 191 або € 172).

Єгипетська поліція використовує Grindr та інші сайти і додатки для знайомств, щоб вишукувати членів ЛҐБТ-спільноти країни. Хоча одностатевий секс в Єгипті офіційно не заборонений законом, згідно з так званим "моральним кодексом", чинним у країні, він карається тюремним ув'язненням на строк до 17 років з можливими каторжними роботами і штрафом.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти