206

Трансґендерну жінку затримали в американському аеропорту через «аномалії в області паху»


Трансґендерна жінка Шейді Петоскі була затримана в аеропорту Орландо, штат Флорида, оскільки співробітники служби безпеки не змогли визначити її стать.

Трансґендерну жінку затримали в американському аеропорту через «аномалії в області паху»

В інтерв'ю NBC.Петоскі розповіла, що під час сканування на рентгені співробітник служби безпеки глянув на неї і натиснув на приладі кнопку F («жіноча стать»), після чого сканер знайшов «аномалію» в паховій області. Коли Шейді сказала, що вона трансґендерна жінка, і аномалія - ​​це її пеніс, офіцер змусив її пройти сканування знову, але вже «як чоловік».

Петоскі спробувала пояснити, що вона не чоловік, а жінка, у якої залишився «атрофований пеніс», і яка «намагається не робити з цього події», але їй відповіли, що їй доведеться пройти особистий огляд. «Ви чоловік чи жінка?», - запитали у неї співробітники аеропорту.

У результаті Петоскі була затримана на 40 хвилин і запізнилася на свій рейс. Весь цей час вона описувала все, що відбувається, у своєму твіттері, хоча офіцери намагалися відібрати у неї телефон.

Покинувши кімнату служби безпеки, Петоскі витратила ще кілька годин на те, щоб домогтися від авіакомпанії American Airlines нового квитка на літак. В Адміністрації транспортної безпеки США заявили, що «дуже серйозно ставляться до можливих порушень прав людини» і «розслідують ситуацію».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти