229

Перед блокуванням Роскомнаглядом спільнота "Діти 404" б'є рекорди відвідуваності


Загальна кількість підписників групи сягає майже 70 тис.людей

Перед блокуванням Роскомнаглядом спільнота "Діти 404" б'є рекорди відвідуваності

У спільноті "Діти 404" на сторінках соціальної мережі "ВКонтакте" побитий річний рекорд відвідуваності. У той же час, число підписників перед її блокуванням, яке може послідувати згідно з російськими законами найближчим часом, підскочило на 10 000 чоловік і наблизилося до 70 тисяч.

"Панікерів прошу заспокоїтися, - написала одна з керівників групи Олена Климова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, - Поки групу ніхто не закриває. Наскільки я розумію, рішення барнаульского суду незаконно: справою про блокування групи зараз займається суд в Санкт-Петербурзі, а два, три, п'ять, десять суден одну і ту ж справу розглядати не можуть. Я розумію, що, швидше за все, блокування - це питання часу, але поки все як завжди... "

Нагадаємо, що Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених сайтів п`ять спільнот "ВКонтакте", які стосуються ЛҐБТ-тематики. Пізніше представники групи "Вконтакте" "Діти 404. ЛҐБТ-підлітки" повідомили, що оскаржуватимуть через суд рішення Роскомнагляду про внесення спільноти до реєстру забороненої інформації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти