658

Гілларі Клінтон виступить на найбільшій щорічній зустрічі ЛҐБТ-активістів та лідерів спільноти в США


Гілларі Клінтон виступить на найбільшій щорічній зустрічі ЛҐБТ-активістів та лідерів спільноти в США, яку проводить Human Rights Campaign - найбільша та найавторитетніша ЛҐБТ-організація в США.

Гілларі Клінтон виступить на найбільшій щорічній зустрічі ЛҐБТ-активістів та лідерів спільноти в США

Гілларі Клінтон - колишній державний секретар і кандитат в президенти, США виступить перед 800-та активістами та лідерами ЛҐБТ-співтовариства США, які відвідають щорічний вечір збіру коштів Human Rights Campaign у Вашингтоні. Про це повідомляє PinkNews.

Президент Human Rights Campaign, Чад Гріффін, колишній помічник Білла Клінтона в Білому домі, заявив: «Будучи держсекретарем США Хілларі Клінтон завжди виступала за рівність і була невтомним захисником права людини для ЛГБТ в усьому світі".

Він назвав Гілларі Клінтон "далекоглядним лідером США, яка приведе нас туди, де до всіх ставляться з повагою і гідністю, незалежно від їх сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, ми щасливі що Хілларі Клінтон приєднається до нас для обговорення проблем і викликів перед нами в боротьбі за повну рівності".

Нагадаємо, що Гілларі Клінтон стала авторитетом для ЛҐБТ-спільноти в усьому світі, після історичного виступу в ООН. Саме тоді в 2011 році, в Міжнародний день прав людини, Хіларі Клінтон заявила: "Права ґеїв - це права людини, а права людини - це права ґеїв".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти