299

Вчителька, яку звільнили за її сексуальну орієнтацію, зустрінеться з Папою Римським


Вже сьогодні, 23 вересня, вчителька, яку звільнили з католицької школи за те, що вона є лесбійкою, зустріне в Білому Домі Папу Римського Франциска разом з делегацією, яка представляє права ЛҐБТ.

Вчителька, яку звільнили за її сексуальну орієнтацію, зустрінеться з Папою Римським

Раніше Марджі Вінтерс працювала в католицькій школі в Уілдорні протягом восьми років. Проте нещодавно на неї поскаржився батько однієї зі школярок через те, що Марджі перебуває в шлюбі з жінкою і, на його думку, не має права викладати.

Якщо Вінтерс випаде змога поспілкуватися з Папою, то вона матиме, що йому сказати про дискримінацію ЛҐБТ в католицькій церкві. Коли вона прийшла на роботу до школи, її попросили не розповідати про те, що вона живе з жінкою. Марджі вигнали зі школи через те, що батько однієї з учениць поскаржився на Вінтерс в архіпархію Філадельфії.

Марджі Вінтерс оприлюднила свою історію не для того, щоб її відновили на роботі, але для того, щоб підвищити обізнаність населення про ЛҐБТ та дискримінацію проти них: “Рішення звільнити мене суперечить тому, що має давати церква для всіх. ми повинні стояти за те, у що віримо, до кінця. Якщо ми не можемо донести свою думку до церкви, то як ми донесемо її до суспільства в цілому?”, - впевнена Марджі.


Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти