337

На Кіпрі чоловіка вигнали з готелю і не прийняли в клініці через те, що він ВІЛ-позитивний


Близько тижня він безуспішно намагався придбати необхідні йому ліки, проте всі спроби виявилися марними.

На Кіпрі чоловіка вигнали з готелю і не прийняли в клініці через те, що він ВІЛ-позитивний

У медичну клініку прибережного курорту Пафос (Кіпр) після падіння був доставлений літній чоловік. Перед початком лікування, він попередив лікарів, що має позитивний статус ВІЛ, пише PinkNews

Пізніше він повернувся до готелю, проте там йому повідомили, що йому необхідно негайно його покинути, адже він там більше не може жити. Як виявилося, справа в тому, що по району швидко розповсюдилась новина про те, що у чоловіка ВІЛ. Більше того, йому відмовили в лікуванні в інших приватних клініках. Близько тижня він безуспішно намагався придбати необхідні йому ліки, проте всі спроби виявилися марними. Таким чином, він вирішив повернутися додому до Великобританії.

"Він був у страху і шоці, а також відчував сильне запаморочення. Лікарі порушили докторську таємницю і поводилися вкрай неосвічено, таку реакцію ще можна зрозуміти від простої людини, але не від лікаря.", - розповідає керівник Центру підтримки ВІЛ/СНІДу Стелла Майклідоу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти