315

У Великобританії з'явилася асоціація ЛҐБТ-ветеринарів


В даний час організація вже налічує більше 300 чоловік.

У Великобританії з'явилася асоціація ЛҐБТ-ветеринарів

Асоціація британських ветеринарів BVA підтримала нову ініціативу своїх колег, покликану допомогти приналежним до ЛҐБТ-спільноти цієї професії. Нова організація з назвою BVLGBT надасть підтримку і добиватиметься рівності і справедливого ставлення до лікарів-гомосексуалів, йдеться в заяві на сайті Politics Home.

Відзначимо, що засновником організації став ветеринар Мет Хеннессі. Ця думка прийшла йому в голову після того, як він побачив транспарант лікарів на лондонському ЛҐБТ-прайді у цьому році. За його словами, це допомогло йому усвідомити, що у ветеринарних колах необхідно заявити про існування лікарів-гомосексуалів і надати цим людям підтримку.

BVLGBT приймає до своїх лав усіх, хто готовий виступити за права ЛҐБТ-лікарів та студентів-ветеринарів. В даний час в цій організації вже налічує більше 300 чоловік.

За словами містера Хеннессі, він сподівається, що BVLGBT візьме участь у лондонському ґей-параді в 2016 році. Він також зазначив, що серед ветеринарів було не прийнято здійснювати камін-аут, хоча його колеги по професії дуже розуміючі люди.

"Ветеринарам за визначенням часто доводиться працювати у віддалених сільських районах, і без ЛҐБТ-спільноти, яка могла б тебе підтримати, таке життя може бути дуже самотнім, - додав він, - BVLGBT прагне об'єднати всіх колег, яким наша організація могла б допомогти. Особливо тих, що працюють в сільських районах, де немає ЛҐБТ-спільноти. Ми з вами".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти