251

Курсанта нової поліції можуть відрахувати через гомофобію


Про це написав Сергій Хараху, викладач курсу про права людини та толерантість для нових поліцейських у Львові.

Курсанта нової поліції можуть відрахувати через гомофобію

Історія почалась 22 вересня. Тоді Сергій Хараху написав у своїй сторінці у соціальній мережі Facebook про випадок, який стався на лекції для нових полійцейськх.

Під час лекції, один із курсантів під час обговорення побиття пари ґеїв на Хрещатику заявив: "Я би так само двічі їм з ноги завалив!" на уточнююче питання, скільки ударів він би наніс, курсант відповів, що поки вони не пішли, а якби не хотіли йти - їх би відволокли.

Відповідно до таких заяв курсанта, а також не одноразових упереджених жартів етнічного та гендерного характеру, схвалення дискримінації викладач написав службове подання на невідповідність курсанта до роботи у новой поліції.

Сьогодні Сергій Хараху, написав у Facebook про доповідну, яку склав на курсанта: 

"22 вересня 2015 року слухач групи .... А. (дані не розголошую з метою захисту від переслідувань) під час занять висловив своє бажання повторити злочин проти представників ЛГБТ-спільноти, який був розглянутий на занятті як приклад злочинної поведінки. На мої запитання щодо ступеню тяжкості травм, які б завдав цей слухач жертвам, він заявив, що це були б дії без обмеження жорстокості. Своєї помилки він не визнав. Подібні упередження висловлювались і на попередніх заняттях у вигляді жартів, вигуків або фраз з місця під час обговорень. Вважаю таку поведінку такою, яка не гідна працівника Нової поліції, та заявляю про професійну непридатність слухача курсів А. Дата підпис."

Та додав, що за контрольну з теми упередження та дискримінація у курсанта була найнижча оцінка з усіх слухачів - 12!

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти