218

Аргентинські законодавці вимагають, щоб 1% робочих місць на державній службі перейшов до транс-працівників


В Буенос-Айресі скоро вступить в силу закон, який гарантує робочі місця трансґендерним людям

Аргентинські законодавці вимагають, щоб 1% робочих місць на державній службі перейшов до транс-працівників

Згідно з новим законом кожен “трансвестит, транссексуал, трансґендерна особистість старше 18 років, яка має відповідну кваліфікацію для посади, на яку вона претендує, має право на її отримання”, повідомляє USA Today.

Автори закону вітають його прийняття: “Сьогодні історичний день. Ми робимо великий крок на шляху до справедливості”,- впевнені вони.

Прихильники закону кажуть, що він допоможе змінити ставлення населення по відношенню до трансґендерних людей та інтегрує їх в повсякденну роботу. .

"Ми дуже щасливі, бо ми ніколи не думали, що ми могли б досягти такого важливого права, - сказала активістка Діана Сакаян, - Але, незважаючи на це велике досягнення, ми повинні продовжувати працювати, щоб створити культурні зміни”.

Сакаян також зазначила, що в Аргентині велика кількість транс-людей вдавалася до проституції, щоб заробити собі на життя. Новий закон допомагає транс-людям зламати бар’єр зайнятості.
 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти