195

У Росії двох узбеків засуджено до трьох років колонії за пограбування ґея


Суд встановив, що Різаєв і Холбаев разом з невстановленим співучасником, познайомилися з гомосексуалом в інтернеті "під приводом надання нетрадиційних сексуальних послуг".

У Росії двох узбеків засуджено до трьох років колонії за пограбування ґея

Ленінський районний суд Санкт-Петербургу виніс вирок у кримінальній справі відносно громадян Узбекистана Наврузбека Різаева і Отабека Холбаева. Вони визнані винними у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 162 КК РФ (розбій), повідомляє прокуратура Санкт-Петербурга.

Суд встановив, що Різаєв і Холбаев разом з невстановленим співучасником, познайомилися з гомосексуалом в інтернеті "під приводом надання нетрадиційних сексуальних послуг". Під час зустрічі вони, погрожуючи пневматичним пістолетом та ножем, завдали потерпілому "множинні удари руками і ногами в область голови і тулуба, викравши при цьому його матеріальні цінності".

Суд визнав Різаева і Холбаєва винними у злочині і призначив Різаеву покарання у вигляді 2 років 9 місяців позбавлення волі, Холбаєву у у вигляді 3 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти