208

«ВКонтакте» все ж таки заблокувала спільноту «Діти-404»


Спільнота «Діти-404» вже створила нову групу в соцмережі «ВКонтакте».

«ВКонтакте» все ж таки заблокувала спільноту «Діти-404»

Соціальна мережа «ВКонтакте» заблокувала доступ на території Росії до спільноти допомоги гомосексуальним підліткам «Діти-404». Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі представник «ВКонтакте» Георгій Лобушкін. Блокування, пояснив він, соцмережа була змушена ввести на вимогу Роскомнагляду.

«На жаль, після довгих обговорень з юристами, ми не змогли знайти законних підстав залишити спільноту відкритою. У разі невиконання приписів регулятора (Роскомнагляду) "ВКонтакте" виявилася б повністю заблокована», - написав Лобушкін.

Відзначимо, що спільнота «Діти-404» вже створила нову групу в соцмережі «ВКонтакте».

21 вересня стало відомо, що суд в Барнаулі заборонив співтовариство допомоги гомосексуальним підліткам «Діти-404» в соціальній мережі «ВКонтакте». Забороненими визнані ще чотири групи, назви яких в Роскомнагляді не сказали. Судове рішення, повідомлялося тоді, було винесено ще в серпні, проте Роскомнагляд отримав його лише в другій половині вересня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти