124

Богдан Глоба: "Безвізовий режим з ЄС неможливий через незахищеність прав меншин"


Також експерт розповів, що за останній час ситуація з правами людини в Україні погіршилась через мілітарістські настрої.

Богдан Глоба: "Безвізовий режим з ЄС неможливий через незахищеність прав меншин"

Виконавчий директор ВБО "Точка Опори" Богдан Глоба розповів, які перепони стоять на шляху України до безвізового режиму з Європейським Союзом і як на це впливає дискримінація меншин. Про це він розповів в інтерв'ю каналу "Ukrlife TV". 

«У нас є зобов’язання по безвізовому режиму і по асоціації з ЄС щодо зміни законодавчих нормативів до роботодавців. Неефективність антидискримінаційного закону у тому, що він дуже декларативний. У ньому не встановлена відповідальність, там йде посилання на кодекси, в яких нічого з цього приводу не прописано», - вважає Глоба.

Також він розповів, що за останній час ситуація з правами людини в Україні погіршилась через мілітарістські настрої.

«За останній рік ситуація з правами людини в Україні тільки погіршилась. Одна з цих причин – військові дії на сході України, що в свою чергу вплинуло на мілітарізацію суспільства. Саме суспільство стало більш агресивним. Це впливає на те, що з’являється більше випадків дискримінації, стало більше «хейт спічу», ненависті до різних меншин. Кількість злочинів на ґрунті ненависті – збільшилась».

 Повний запис ефіру можна подивитися тут. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти