218

В Австралії підлітки закликають легалізувати одностатеві шлюби


"Наша кінцева мета - привернути достатньо уваги до доставки ЛҐБТ-картоплин, щоб австралійці ще більш чітко усвідомили, до чого абсурдно діє наш уряд. Ми хочемо чесно висловити почуття людей ", - заявили вони.

В Австралії підлітки закликають легалізувати одностатеві шлюби

 Австралійські підлітки зробили веселковий прапор з десятків пофарбованих у різні кольори картоплин, вимагаючи легалізувати в країні одностатеві шлюби.

Колишній прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт зірвав голосування з питань одностатевих шлюбів в минулому місяці, запропонувавши провести плебісцит (відкритий референдум) замість дебатів у парламенті.

Після того, як в результаті внутрішньопартійного конфлікту містер Ебботт був зміщений з посади, новий прем'єр Малькольм Тернбулл заявив, що має намір провести голосування після наступних федеральних виборів у 2017 році. Це означає, що одностатеві шлюби швидше за все не будуть легалізовані в найближчі роки.

Не бажаючи миритися з таким зневажливим ставленням до себе, два підлітки взялися за картоплю, повідомляє PinkNews.

Уїлл Річардс і Ден Баттсон, два творця служби Potato Messenger (кур'єрська доставка повідомлень, написаних на картоплині) зробили веселковий прапор з тисячі пофарбованих у різні кольори бульб.

Раніше вони заявили: "У нас з'явилося багато зв'язків, тепер у нас є засоби і освітлення в медіа, так що доставка купи картоплин з ЛҐБТ-символікою буде гучною акцією. Про неї дізнаються багато жителів Австралії. Ми сподіваємося викликати в суспільстві досить серйозні обговорення, щоб Тоні Ебботт усвідомив, що творить несправедливість.

Наша кінцева мета - привернути достатньо уваги до доставки ЛҐБТ-картоплин, щоб австралійці ще більш чітко усвідомили, до чого абсурдно діє наш уряд. Ми хочемо чесно висловити почуття людей ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти