542

В Києві відкрилася виставка фото про рідних ЛҐБТ


На виставці представлені фото сімей, які не побоялися розповісти свої історії. Побачити фото можна в America House Kyiv до 9 жовтня.

В Києві відкрилася виставка фото про рідних ЛҐБТ

26 вересня в America House Kyiv відбулось офіційне відкриття фотовиставки “Наші рідні”, автори якої зібрали історії стосунків ЛҐБТ та їх близьких родичів.

Так, у співпраці з організацією “ТЕРГО” та ВБО “Точка опори” автори проекту Анастасія Живкова та Олексій Салманов створили фотовиставку, яка зачіпає надважливу тему: стосунки ЛҐБТ з рідними.

Під час офіційного відкриття виставки, директор America House Kyiv Крісті Енн Хофланд сказала, що вони намагаються підтримувати права людини і створювати доброзичливий простір для діалогу.

"Ми намагаємось створити в Американському домі такий доброзичливий простір, де будуть розмови, відкриті обговорення, дискусії і також це буде сприятия поглибленню взаєморозуміння між різними групами і також буде зменьшувати негативні упередження, які є в суспільстві, і сприятиме україно-американському співробітництву. Україна і Америка поділяють головну цінність - права людини. Оскільки права спільноти ЛҐБТ - це, по-перше, права людини, ми намагаємось підтримувати права ЛҐБТ в Україні та США", - сказала вона. 

У свою чергу, голова правління батьківської організації "ТЕРГО" Олена Глоба сказала, що зараз ряд організацій докладають багато зусиль, щоб привернути увагу суспільства до ЛҐБТ-громадян.

"В умовах справжніх реалій, організації "ТЕРГО", " Точка Опори", "Оpen society foundation" і німецька організація міжнародного співробітництва GIZ докладають значних зусиль, щоб привернути увагу широкої громадськості нашої країни до ЛҐБТ-громадян, їхнім сподіванням і проблемам, відстоюють їх права і борються з проявом дискримінації і гомофобії. Сьогодні ми робимо це за допомогою літератури і мистецтва.Нам хочеться, щоб наші співгромадяни знали і розуміли, що наші ЛҐБТ-діти виросли в хороших, люблячих родинах і вони є гідними громадянами своєї країни", - заявила вона.

Відзначимо, що на виставці представлені фото сімей, які не побоялися розповісти свої історії. Побачити фото можна в America House Kyiv до 9 жовтня.

ТЕРГО – це батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти