230

Путін про заборону "гомопропаганди": Я не бачу в цьому нічого недемократичного


Зокрема, він продовжив наполягати на тому, що ґеїв в Росії ніхто не переслідує, їх права дотримуються

Путін про заборону "гомопропаганди": Я не бачу в цьому нічого недемократичного

Президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю Чарлі Роузу для американських телеканалів CBS і PBS повторив раніше висловлені ним думки про долю російських ЛҐБТ.

Зокрема, він продовжив наполягати на тому, що ґеїв в Росії ніхто не переслідує, їх права дотримуються, а "закон Мізуліной" був прийнятий для того, щоб "спокійно ростити дітей, дати їм шанс вирости і вирішити для себе, ким вони хочуть бути: жінкою або чоловіком, хочуть вони жити нормальним природним шлюбом або нетрадиційним".

"У нас люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією вільно працюють, займають державні посади, отримують ордени за свої досягнення в науці, мистецтвах і інших областях. Я особисто вручав таким людям нагороди. Питання йшло про заборону ґей-пропаганди для неповнолітніх, я не бачу в цьому нічого недемократичного. Ми повинно спокійно ростити своїх дітей, повинні дати їм шанс вирости і вирішити для себе, ким вони хочуть бути: жінкою або чоловіком, хочуть вони жити нормальним природним шлюбом або нетрадиційним. От і все. Я ніякого утиску людей нетрадиційної орієнтації сексуальної тут просто не спостерігаю", - сказав Путін.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти