212

Мілонов виходить на європейський рівень


Одіозний депутат Віталій Мілонов зібрався створити “міжнародну організацію по боротьбі за права людини в Європі та просуванню традиційних сімейних цінностей”

Мілонов виходить на європейський рівень

Як заявив Мілонов в інтерв'ю газеті «Известия», правозахисна організація «Волонтери свободи» (The volunteers of freedom) «допоможе збалансувати сферу міжнародного правозахисту і позбавить західні фонди та організації усталеної монополії в цій галузі суспільного життя».

Створення «Волонтерів свободи» Мілонов пояснив необхідністю допомоги тим, хто дотримується «традиційних поглядів», відкрито відстоювати свою позицію. «Проблеми є в Косово, Англії, Норвегії. Незалежно від релігії традиційні конфесії говорять про певні погляди на сім'ю, які розходяться з нав'язаними стандартами нового світу», - заявив депутат.

На думку Мілонова, в усьому світі Росію вважають «опорою принижених, розтоптаних, непочутих. Люди думали, що на Заході добре, ЄС і США були еталоном - але зараз вже ми бачимо іншу картину. Потрібно боротися не за права гей-параду, в якому беруть участь 20 чоловік, а за тих, кому потрібна реальна допомога, хто займається благом».

Штаб-квартиру організації планується розмістити в Петербурзі, перше засідання оргкомітету має відбутися 26 жовтня. У ході нього, як заявив Мілонов, повинен бути затверджений список членів організації, до якої увійдуть депутати, чиновники та представники іноземних громадських рухів як європейських, так і азіатських країн.

Ряд західних політиків, як стверджує депутат, дали згоду на членство в його організації. «Всього на чолі організації буде 10-12 чоловік - реальних фігур в європейському політичному просторі», - повідомив Мілонов. Але імен, звісно, не надав.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти