187

У Франції чиновниця отримала термін за відмову реєструвати одностатевий шлюб


Сабріна Ут відмовилася зв'язати узами шлюбу двох жінок - Елен і Клод.

У Франції чиновниця отримала термін за відмову реєструвати одностатевий шлюб

 Співробітниця мерії Марселя (Франція) Сабріан Ут засуджена до п'яти місяців умовно за відмову зареєструвати шлюб двох жінок. Сама Ут зізналася, що не відчуває ненависті до гомосексуалів, проте її релігійне виховання не дозволяє їй зв'язати узами шлюбу людей однієї статі, повідомляє Rfi.fr.

Сабріна Ут відмовилася зв'язати узами шлюбу двох жінок - Елен і Клод. Церемонія повинна була відбутися 16 серпня 2014. Але безпосередньо перед її початком, опинившася на лаві підсудних співробітниця, демонстративно покинула свій пост.

"Відмова державного чиновника реєструвати одностатевий шлюб з яких би то не було міркувань, не передбаченими конституцією, є прямим порушенням закону", - заявив суддя.

Одностатеві шлюби були легалізовані у Франції в 2013 році. З тих пір 17,5 тис. одностатевих пар офіційно оформили свої стосунки. Раніше ряд мерів Франції подали в конституційну раду подання з проханням звільнити чиновників від цього обов'язку, якщо вівн суперечить їхнім релігійним переконанням, однак документ був відхилений.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти