312

У Санкт-Петербурзі театральний колектив збирає гроші на виставу про ґей-любов


Проекту необхідно зібрати 400 000 рублів.

У Санкт-Петербурзі театральний колектив збирає гроші на виставу про ґей-любов

 Театральній колектив із Санкт-Петербурга збирає гроші на постановку вистави "Beautiful Friends". В основі сюжету лежить давньогрецький міф про Аполлона і Гіацинті, який знайшов відображення в сучасній реальності. Це історія знайомства, любові і відносин у одностатевої парі, історія втраченого щастя і розбитої мрії, історія безвідповідального ставлення до себе і свого партнера, повідомляється на офіційному сайті проекту.

"Говорити на важкі теми складно, але ще складніше залишатися наодинці з проблемою, коли ти про неї не чув або не готовий до неї. Саме тому у виставі порушена тема ВІЛ, - заявляють автори проекту - Своєю виставою ми хочемо не тільки розповісти, просвітити, проінформувати, а й допомогти знайти рішення в певних життєвих ситуаціях, і звичайно, підняти рівень свідомого ставлення наших глядачів до себе і своїм партнерам".

Автор і режисер проекту Іван запустив краудфандінговую кампанію на ЛҐБТ-сайті rainbowcampaign.com. Проекту необхідно зібрати 400 000 рублів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти