275

Папа Римський подякував "за мужність" чиновниці, що відмовилася реєструвати одностатевий шлюб


Понтифік удостоїв її 15-хвилинної особистої аудієнції в будівлі посольства Ватикану у Вашингтоні.

Папа Римський подякував "за мужність" чиновниці, що відмовилася реєструвати одностатевий шлюб

 У ході візиту в США Папа Римський Франциск зустрівся з клерком з Кентуккі Кім Девіс, яка потрапила до в'язниці за відмову реєструвати одностатеві шлюби, повідомляє ВВС.

За словами адвоката Девіс, понтифік удостоїв її 15-хвилинної особистої аудієнції в будівлі посольства Ватикану у Вашингтоні.

Кім Девіс завжди була проти одностатевих союзів і стверджувала, що в силу її релігійних переконань її не повинні змушувати видавати одностатевим парам свідоцтва про шлюб. На початку вересня чиновниця провела шість днів у в'язниці після того, як відмовилася виконати постанову федерального суду, наказав, що вона зобов'язана реєструвати одностатеві шлюби в графстві Роуен штату Кентуккі.

Мет Стейверс, адвокат Кім Девіс, повідомив, що після галасу, що піднявся в ЗМІ з приводу її непримиренної позиції, чиновниця разом з чоловіком була запрошена на зустріч з Папою Римським.

Франциск "подякував їй за мужність" і додав, як важливо залишатися сильною духом, повідомив Стейверс. Понтифік також подарував Кім і її чоловікові Джо чотки.

Нагадаємо, що нещодавно Папа Римський сказав, що гетеросексуальний шлюб знаходиться у кризі і розрусі. До того ж він вперше зустрівся з ЛҐБТ-активістом, який перебуває у шлюбі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти