218

У Торонто вирішили, що реклама сайту знайомств для ґеїв "порушує закон"


Власники сервісу Squirt зізналися, що шоковані рішенням комісії.

У Торонто вирішили, що реклама сайту знайомств для ґеїв "порушує закон"

 У транспортній комісії Торонто (Канада) дійшли до висновку, що реклама Squirt.Оrg, сайту знайомств для ґеїв, "спонукає пасажирів порушувати закон". Тому всі оголошення видалені як з самих зупинок громадського транспорту, так і з вагонів метро, ​​пише GayStarNews.

Відзначимо, що додаток для знайомств Squirt.Оrg рекламувався в Торонто з липня 2015 року. Як заявив представник Транспортної комісії Денні Ніколсон, "було прийнято рішення відкликати рекламу, так як вона закликає займатися сексом у громадських місцях, що є порушенням закону". Обґрунтовуючи свою думку, в комісії посилаються на те, що отримали більше десятка скарг від пасажирів.

Власники сервісу Squirt  зізналися, що шоковані рішенням комісії. До того ж, їх досі не ознайомили зі змістом скарг, що надійшли.

Як відомо, подібні рекламні кампанії йдуть у Великобританії, Нідерландах, Австралії та Нової Зеландії, тому проблеми, з якими зіткнувся Squirt у Канаді, виявилися несподіваними.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти