325

Том Дейлі і Дастін Ленс Блек оголосили про заручини


21-річний британський спортсмен і 41-річний американський сценарист розмістили оголошення про заручини у випуску газети The Times.

Том Дейлі і Дастін Ленс Блек оголосили про заручини

 Том Дейлі і Дастін Ленс Блек побралися після двох років спільного життя, пише GSN.

21-річний британський спортсмен і 41-річний американський сценарист розмістили оголошення про заручини у  випуску газети The Times.

Короткий текст, опублікований в рубриці, де повідомляється про народженнях, весіллях і похоронах, говорить: "Том, син Роберта і Дебри Дейлі з Плімута, і Ленс, син Джеффа Біша з Філадельфії і Енн Біш з Лейк Провіденс, оголошують про заручини".

Нагадаємо, що вперше Том розповів про стосунки з Дастіном в грудні 2013 року, здійснюючи камін-аут. Тоді у відеоролику спортсмен зізнався, що зустрічається з чоловіком: "Навесні цього року моє життя круто змінилося, коли я зустрів одну людину, і це змусило мене відчути себе неймовірно щасливим, захищеним ... все просто прекрасно. І ця людина - хлопець".

Незабаром стало відомо, що цей хлопець - володар "Оскара" Дастін Ленс Блек.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти